Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Úvod » MIKOV » Mikov 246-NH-1


        

Mikov 246-NH-1

Doprava zadarmo

Nie je skladom

 

Dostupnosť: není skladom
Číslo produktu: 246-NH-1
Výrobce: Mikov- vyhazovací Predator
Nákupom získate 22 bodov
cena bez DPH : 54,17 EUR (1 387,48 CZK)
cena s DPH (20 %):
65,00 EUR (1 664,98 CZK)

RESCUE

Materiál čepele:
nerezová oceľ 420 - 55HRC

Materiál črienky: plast
Dĺžka produktu: 120 mm
Dĺžka čepele: 91 mm
Šírka čepele: 23 mm
Hmotnosť výrobku: 134 g
Puzdro: klips

Záchranársky nôž RESCUE

VYBAVENIE:

záchranárska čepeľ - špeciálne ostrie na rezanie neštandardných materiálov (pásy, guma, slabšie vodiče) a trhacie háčik slúžiace k bezpečnému prerezaniu bezpečnostného pásu vo vozidle; klips

Detail:

Záchranársky nôž je koncipovaný nielen ako nástroj pre profesionálne nasadenie zložkami Integrovaného záchranného systému, ale aj pre bežný život, kedy sa môžeme dostať do ťažkej situácie (napríklad pri autonehode). Nôž bol podrobený náročným skúškam špecializovanými aj bežnými zložkami Hasičského záchranného zboru Českej republiky a vyhodnotený ako výborný. Nôž RESCUE je odporúčaný ako základná výbava každého záchranára a užitočný pomocník pre mimoriadne udalosti v civilnom živote.

Robustná konštrukcia noža je zárukou jeho vysokej odolnosti a manipuláciu s ním uľahčuje ergonomický tvar a zdrsnenie střenek.

Praktická spona umožňuje bezpečné nosenie noža a žltá farba napomáha jeho ľahkému nájdeniu.

Špeciálne ostrie čepele zaisťuje vysokú rezivosť popruhov zo syntetických vlákien (napríklad bezpečnostné pásy automobilov), ale aj iných materiálov, ktoré je potrebné prerezať pri zásahových akciách.

Trhacie háčik rozširuje použitie čepele napríklad o možnosť pretrhnutia medeného vodiča. Oblé zakončenie čepele je dôležitým bezpečnostným prvkom pre manipuláciu s nožom.

Rezák skla je v otvorenom stave spoľahlivo zaistený poistkou linerlock. Jeho revolverová hlava je štandardne osadená šiestimi kamene pre rezanie bežného skla. Rezák je doplnený otváračom korunkových uzáverov a odstraňovačom izolácie vodičov.

Kladivko na vytĺkanie skla je opatrené otvorom pre prevlečenie závesné šnúry. Po jeho vyklopení je navyše pripravený nástroj určený na otváranie rozvodových skríň či dvierok hlavného uzáveru plynu.

 

NÁŠ TIP: kúpte si k tomuto nožu darčekovú drevenú krabičku

NTgyNT