Podmienky ochrany osobných údajov

V prípade spracovania osobných údajov, ktoré je založené na súhlase dotknutých osôb pre účely zasielania obchodných oznámení a na účely iných aktivít priameho marketingu internetového obchodníka.

Ochrana osobných údajov

TOTOŽNOSŤ A KONTAKTNÉ SPRÁVCA

Správcom Vašich osobných údajov je spoločnosť
Aneta Kohoutová
IČO: 06066283

DIČ:CZ9053225324
Topolová 15, Olomouc 783 01 (ďalej len "správca").

Kontaktné údaje správcu sú nasledovné:
Adresa: Topolová 15, Olomouc 783 01
Telefón: +420 777 063 021
Email: kontakt@ostracepel.eu

Správca nemenoval poverenca pre ochranu osobných údajov

ZÁKONNÝ účely spracovania osobných údajov

Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46 / ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov) (ďalej len "nariadenie").


Účely spracovania osobných údajov

Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za nákup tovaru, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.

Zo strany správcu nedochádza k automatickému individuálnemu rozhodovanie v zmysle čl. 22 nariadenia.

DOBA ULOŽENIE OSOBNÝCH INFORMÁCIÍ

Doba, po ktorú budú Vaše osobné údaje správcom uložené, sú 3 roky, najdlhšie však do odvolania Vášho súhlasu so spracovaním osobných údajov (na tento účel spracovania).ĎALŠIE PRÍJEMCOVIA ÚDAJOV


Ďalšími príjemcami Vašich osobných údajov budú firmy Bohemiasoft s.r.o. (Prevádzkovateľ ehsopového systému WEBAREAL), firma Unihost s.r.o. (Správca serverov) a firma Casablanca INT (prevádzkovateľ dátového centra), Heureka Shopping s.r.o. (Spracovanie emailu pre zasielanie emailového dotazníka spokojnosti), firma VIKIPID a.s., firma Zásilkovna s.r.o. (Prevádzkovateľ zasielacích služieb) pokiaľ ju zvolíte pre doručenie zásielky, štátny podnik Slovenská pošta, š.p. (Zásielkové služby) ak ho zvolíte